Egzamin ISTQB Podstawowy

Egzamin ISTQB Foundation Level jest wielokrotnego wyboru. Egzamin ISTQB Poziomu Podstawowego jest zdawany na koniec szkolenia przygotowującego jednak istnieje także możliwość zdawania egzaminu bez podchodzenia do szkolenia. Nie mniej jednak zaleca się wcześniejsze przygotowanie poprzez 3 dniowe szkolenie w szczególności dla osób które dopiero rozpoczynają pracę testera oprogramowania.

Cena: od 850 PLN netto
Język: polski lub angielski
Czas trwania: 60 minut
Liczba pytań: 40
Próg zdawalności: 65%

Egzamin ma formę testu jednokrotnego wyboru. Zawiera 40 pytań z progiem zdawalności 65% (26 punktów). Czas trwania egzaminu to 60 min. Szkolenie ISTQB poziom podstawowy przeprowadzane jest w języku polskim z wykorzystaniem materiałów w języku angielskim natomiast egzamin przeprowadzany jest w języku polskim lub angielskim.

Terminy egzaminów ISTQB

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem lub egzaminem zamkniętym to zadzwoń. Jesteśmy w stanie zorganizować egzamin zamknięty na terenie całego kraju. Istnieje możliwość negocjacji ceny dla grup. Ceny egzaminów i szkoleń zamkniętych podlegają osobnym ustaleniom.

Terminy egzaminów ISTQB są ustalane indywidualnie. Jeśli chcą Państwo przystąpić do egzaminu to prosimy o taką informację z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas egzaminu zabrania się rozmawiać, zadawać pytań a także kopiować pytań egzaminacyjnych. Telefony komórkowe muszą być wyłączone a wszelskie notatki zrobione podczas egzaminu muszą zostać oddane egzaminatorowi. W przypadku zdawania egzaminu w języku angielskim dopuszczone jest korzystanie ze słownika.