5.0 (19 ocen) , ostatnia aktualizacja 4.06.2020 r.


Jeśli chcecie się zapisać na egzamin ISTQB to należy wysłać zgłoszenie na egzamin bezpośrednio na adres biuro@qa-szkolenia.pl. Oferujemy zarówno egzaminy w formie papierowej jak i elektroniczne pisane na komputerze oraz egzamin ISTQB w formie online bez wychodzenia z domu. Warto pamiętać o tym, że poza możliwością zdawania egzaminu indywidualnie w naszym centrum egzaminacyjnym lub online, istnieje także możliwość zorganizowania egzaminu u Państwa w firmie. W celu przeprowadzenia egzaminu w Państwa firmie należy dysponować salą i łączem internetowym. Szczegółowe wymagania odnośnie przebiegu egzaminu można uzyskać telefonicznie bądź mailowo.

Czy warto rozważyć połączenie egzaminu ze szkoleniem ISTQB Foundation Level?

Zachęcamy przygotowanie do egzaminu połączone ze szkoleniem, ponieważ po solidnym przygotowaniu z trenerem macie niemal pewność zdanego egzaminu. Oczywiście dla tych, osób, które już od pewnego czasu pracują na stanowisku testera oprogramowania takie szkolenie może być jedynie powtórką materiału i wtedy można rozważyć egzamin bez uczestnictwa w szkoleniu. Jednak dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z testowaniem zalecamy udział w egzaminie ISTQB Poziom Podstawowy poprzedzonym przygotowaniem podczas szkolenia ISTQB. Pamiętaj, że uczestnictwo w szkoleniu znacznie zwiększa Wasze szanse na zdanie już przy pierwszym podejściu. Takie szkolenie poza omówieniem materiału i egzaminem próbnym zawiera także wiele wskazówek dotyczących samego egzaminu. Każdy punkt się liczy.

ISTQB foundation

Jak długo będę czekać na egzamin ISTQB?

Jeśli mówimy o egzaminach stacjonarnych, czyli egzaminach w formie papierowej bądź w formie elektronicznej to należy wysłać do nas swoje zgłoszenie z ok. tygodniowym wyprzedzeniem. Od pewnego czasu istnieje także możliwość zdawania online z dowolnego miejsca bez konieczności przychodzenia do centrum egzaminacyjnego i wtedy wymaga się jedynie 72 godzin wyprzedzenia. Jest to związane z koniecznością przeprowadzenia tzw. System Check nie później niż na 48 godzin przed egzaminem. Jeśli piszesz egzamin ISTQB w formie elektronicznej to wynik otrzymujesz od razu po zakończeniu testu, a certyfikat otrzymujesz znacznie szybciej niż przy pisaniu egzaminu w formie papierowej. Więcej informacji o tym jak wygląda egzamin ISTQB online znajdziecie tutaj: https://qa-szkolenia.pl/egzamin-istqb-online-krok-po-kroku.html.

Jako akredytowany dostawca szkoleń ISTQB oferujemy kursy zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zapraszamy do współpracy oraz powodzenia na egzaminie!