5.0 (19 ocen) , ostatnia aktualizacja 4.06.2020 r.


Jeśli chcecie się zapisać na egzamin ISTQB® to należy wysłać zgłoszenie na egzamin bezpośrednio na adres biuro@qa-szkolenia.pl. Oferujemy zarówno egzaminy w formie papierowej jak i elektroniczne pisane na komputerze oraz egzamin ISTQB® w formie online bez wychodzenia z domu. Warto pamiętać o tym, że poza możliwością zdawania egzaminu indywidualnie w naszym centrum egzaminacyjnym lub online, istnieje także możliwość zorganizowania egzaminu u Państwa w firmie. W celu przeprowadzenia egzaminu w Państwa firmie należy dysponować salą i łączem internetowym. Szczegółowe wymagania odnośnie przebiegu egzaminu można uzyskać telefonicznie bądź mailowo.

Czy warto rozważyć połączenie egzaminu ze szkoleniem ISTQB® Certified Tester Foundation Level?

Zachęcamy przygotowanie do egzaminu połączone ze szkoleniem, ponieważ po solidnym przygotowaniu z trenerem macie niemal pewność zdanego egzaminu. Oczywiście dla tych, osób, które już od pewnego czasu pracują na stanowisku testera oprogramowania takie szkolenie może być jedynie powtórką materiału i wtedy można rozważyć egzamin bez uczestnictwa w szkoleniu. Jednak dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z testowaniem zalecamy udział w egzaminie ISTQB® Poziom Podstawowy poprzedzonym przygotowaniem podczas szkolenia ISTQB®. Pamiętaj, że uczestnictwo w szkoleniu znacznie zwiększa Wasze szanse na zdanie już przy pierwszym podejściu. Takie szkolenie poza omówieniem materiału i egzaminem próbnym zawiera także wiele wskazówek dotyczących samego egzaminu. Każdy punkt się liczy.

ISTQB® foundation

Jak długo będę czekać na egzamin ISTQB®?

Jeśli mówimy o egzaminach stacjonarnych, czyli egzaminach w formie papierowej bądź w formie elektronicznej to należy wysłać do nas swoje zgłoszenie z ok. tygodniowym wyprzedzeniem. Od pewnego czasu istnieje także możliwość zdawania online z dowolnego miejsca bez konieczności przychodzenia do centrum egzaminacyjnego i wtedy wymaga się jedynie 72 godzin wyprzedzenia. Jest to związane z koniecznością przeprowadzenia tzw. System Check nie później niż na 48 godzin przed egzaminem. Jeśli piszesz egzamin ISTQB® w formie elektronicznej to wynik otrzymujesz od razu po zakończeniu testu, a certyfikat otrzymujesz znacznie szybciej niż przy pisaniu egzaminu w formie papierowej. Więcej informacji o tym jak wygląda egzamin ISTQB® online znajdziecie tutaj: https://qa-szkolenia.pl/egzamin-istqb-online-krok-po-kroku.html.

Jako akredytowany dostawca szkoleń ISTQB® oferujemy kursy zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zapraszamy do współpracy oraz powodzenia na egzaminie!