Egzaminy ISTQB®

Egzamin ISTQB®

4.9 (159 ocen) , ostatnia aktualizacja 20.12.2023 r.

Oferujemy możliwość przystąpienia do egzaminów online i uzyskania certifykatu ISTQB® Certyfikowany Tester. Umożliwiamy zdawanie egzaminów poziomu podstawowego w wersji 4.0 (ISTQB® Foundation Level 4.0) oraz zaawansowanego (ISTQB® Advanced) każdej specjalności. Istnieje także możliwość zdawania egzaminu online kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Więcej informacji na temat egzaminu w formie online znajdziesz tutaj: Egzamin ISTQB® online, krok po kroku

Egzamin ISTQB® dla osób które brały udział w naszych szkoleniach Cena
ISTQB® Certified Tester Foundation Level 4.0 oraz Agile Tester Cena: 900 PLN netto
ISTQB® Technical Test Analyst Cena: 1100 PLN netto
ISTQB® Test Analyst Cena: 1100 PLN netto
ISTQB® Test Manager Cena: 1100 PLN netto
ISTQB® Test Automation Engineer Cena: 1100 PLN netto

Szkolenie ISTQB®
Egzamin ISTQB® dla osób które nie brały udziału w naszych szkoleniach Cena
ISTQB® Certified Tester Foundation Level 4.0 oraz Agile Tester Cena: 1000 PLN netto
ISTQB® Technical Test Analyst Cena: 1400 PLN netto
ISTQB® Test Analyst Cena: 1400 PLN netto
ISTQB® Test Manager Cena: 1400 PLN netto
ISTQB® Test Automation Engineer Cena: 1400 PLN netto

Egzamin ISTQB®

Dostępne egzaminy ISTQB® w QA Szkolenia

Egzamin ISTQB® Podstawowy w wersji 4.0 (Certified Tester Foundation Level)

Egzamin ISTQB® Certified Tester Foundation Level nazywany również egzaminem ISTQB® Poziom Podstawowy jest jednokrotnego wyboru. Egzamin ISTQB® Poziomu Podstawowego jest zdawany na koniec szkolenia przygotowującego jednak istnieje także możliwość zdawania egzaminu bez podchodzenia do szkolenia. Nie mniej jednak zaleca się wcześniejsze przygotowanie poprzez 3 dniowe szkolenie w szczególności dla osób które dopiero rozpoczynają pracę testera oprogramowania. Egzamin ISTQB® Poziom Podstawowy w wersji 4.0 opiera się na nowym Sylabusie ISTQB® w wersji 4.0 dzięki czemu kursanci otrzymują swieżą dawkę wartościowej wiedzy. Egzamin ISTQB® Certified Tester Foundation Level polecany jest nie tylko na początku kariery testerskiej. Warto do niego przystąpić także w momencie gdy już pracujemy na stanowisku testera oprogramowania i chcemy ugruntować swojąwiedzę i potwierdzić włąsne umiejętności testerskie. Zdanie egzaminu uprawnia nas do otrzymania międzynarodowego certyfikatu ISTQB® który jest bardzo ceniony pośród firm IT.

Cena: od 900 PLN netto
Język: polski lub angielski
Czas trwania: 60 minut
Liczba pytań: 40
Próg zdawalności: 65%

Egzamin ma formę testu jednokrotnego wyboru. Zawiera 40 pytań z progiem zdawalności 65% (26 punktów). Czas trwania egzaminu to 60 min. Certyfikowane szkolenie ISTQB® poziom podstawowy przeprowadzane jest w języku polskim z wykorzystaniem materiałów w języku polskim lub angielskim. Egzamin przeprowadzany jest także w języku polskim lub angielskim.

Egzamin Agile Tester (Tester Zwinny)

Egzamin ISTQB® Zwinny Tester jest wielokrotnego wyboru. Warunkiem koniecznym podejścia do tego egzaminu jest zdanie egzaminu ISTQB® Certified Tester Foundation Level. Ścieżka ISTQB® Agile Tester jest rozwinięciem szkolenia ISTQB® Poziom Podstawowy. Jest możliwość zdawania egzaminu bez podchodzenia do szkolenia jednak zaleca się wcześniejsze przygotowanie poprzez 2,5 dniowe szkolenie.

Cena: od 900 PLN netto
Język: polski lub angielski
Czas trwania: 60 minut
Liczba pytań: 40
Próg zdawalności: 65%

Egzamin ISTQB® Poziom Zaawansowany (Advanced Level)

Egzamin ISTQB® Advanced Level jest wielokrotnego wyboru. Oferujemy szeroką gamę egzaminów ISTQB® Poziom Zaawansowany. Egzaminy są zdawane po szkoleniu przygotowującym ale istnieje także możliwość zdawania egzaminu bez uczestnictwa w szkoleniu. Zalecamy jednak wcześniejsze przygotowanie poprzez uczestnictwo w 3-5 dniowym szkoleniu. Oferujemy możliwość przystąpienia do egzaminów ISTQB® Test Analyst, ISTQB® Technical Test Analyst, ISTQB® Test Manager, ISTQB® Test Automation Engineer oraz ISTQB® Security Tester, ISTQB® Model-Based Tester, ISTQB® Usability Testing, ISTQB® Automotive Software Tester, ISTQB® Gambling Industry Tester, ISTQB® Mobile Application Testing, ISTQB® Performance Testing, ISTQB® Acceptance Testing:

Cena: od 1100 PLN netto
Język: polski lub angielski
Próg zdawalności: 65%

Test Analyst: 60 pytań / 180 minut
Technical Test Analyst: 45 pytań / 120 minut
Test Manager: 65 pytań / 180 minut
Test Automation Engineer: 40 pytań / 113 minut

Egzamin ISTQB® w QA Szkolenia

Jak odbywa się egzamin ISTQB®?
Egzamin ISTQB® poziom zaawansowany oraz egzamin ISTQB® poziom podstawowy są organizowane po zakończeniu szkolenia ISTQB®. Jest to podsumowanie zdobytej wiedzy podczas kursu przygotowującego do egzaminu. Możesz przystąpić do egzaminu bez wcześniejszego uczestnictwa w kursie. Cyklicznie orgznizujemy terminy otwarte w większych miastach w Polsce gdzie można przystąpić do egzaminu.
Jakie wymagania muszę spełnić, żeby podejść do egzaminu ISTQB® Poziom Podstawowy?
Egzamin ISTQB® poziom podstawowy jest przeznaczony dla osób chcących potwierdzić swoje kwalifikacje w zakresie testowania oprogramowania. Nie jest wymagane wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniu poziomu podstawowego. Egzamin ISTQB® poziom podstawowy orgznizujemy cyklicznie w większych miastach w Polsce.
Jakie wymagania muszę spełnić, żeby podejść do egzaminu ISTQB® Poziom Zaawansowany?
Egzamin ISTQB® poziom zaawansowany jest przeznaczony dla osób które posiadają już certyfikat poziomu podstawowego i chcą zdobywać dalsze potwierdzenia swoich kwalifikacji w zakresie testowania oprogramowania. Nie jest wymagane wcześniejsze uczestnictwo w kursie przygotowującym żeby przystąpić do egzaminu ISTQB® poziom zaawansowany. Istnieje kilka możliwych certyfikacji poziomu zaawansowanego np. Test Manager, Test Analyst i Test Automation Engineer.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat egzaminu ISTQB® na naszym blogu:
Jak zostać testerem oprogramowania?
Dlaczego warto zrobić certyfikat ISTQB®?
Nowy sylabus ISTQB® certyfikowany tester
Egzamin ISTQB® po polsku czy po angielsku?
Dlaczego niepoprawnie klasyfikujemy defekty?Jeśli myślisz, że cena konkurencji jest niższa to skontaktuj się z nami
+48 514347464 albo pod adresem email istqb@qa-szkolenia.pl

NAJBLIŻSZY TERMIN
Egzamin ISTQB® Podstawowy(Certified Tester Foundation Level) Egzamin Agile Tester (Tester Zwinny) Egzamin ISTQB® Poziom Zaawansowany (Advanced Level)