Szkolenia ISTQB

ISTQB Foundation Level - Poziom podstawowy

Szkolenie kierowane jest do osób chcących potwierdzić swoją wiedzę na temat testowania oprogramowania. Jest to szkolenie podstawowe które pozwala uporządkować wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB Certified Tester Foundation Level.

Czytaj więcej
Portfolio

ISTQB Advanced Test Analyst - Analityk Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB Certified Tester na poziomie podstawowym (Foundation Level). Jest to szkolenie poświadczające zaawansowaną wiedzę w zakresie technik projektowania testów oraz pracy na stanowisku analityka testów. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB Test Analyst.

Czytaj więcej

ISTQB Agile Tester - Tester Zwinny

Szkolenie kierowane jest do osób które ukończyły już szkolenie ISTQB Certified Tester Foundation Level i chcą zgłębić swoją wiedzę o metody zwinne. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB Agile Tester.

Czytaj więcej

ISTQB Advanced Technical Test Analyst - Techniczny Analityk Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB Certified Tester na poziomie podstawowym (Foundation Level). Jest to szkolenie poświadczające zaawansowaną wiedzę w zakresie technik projektowania testów oraz pracy na stanowisku technicznego analityka testów. Szkolenia dotyczy białoskrzynkowych technik projektowania testów oraz technicznych aspektów testów niefunkcjonalnych. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB Technical Test Analyst.

Czytaj więcej

ISTQB Advanced Test Manager - Kierownik Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB Certified Tester na poziomie podstawowym (Foundation Level). Jest to szkolenie kierowników i liderów testów pragnących usystematyzować swoją wiedzę zgodnie z wytycznymi ISTQB. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB Test Manager.

Czytaj więcej

ISTQB Test Automation Engineer - Inżynier Testów Automatycznych

Szkolenie kierowane jest do testerów posiadających już certyfikat ISTQB Foundation Level i chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie automatyzacji testów. Celem szkolenia jest przygotowanie do egzaminu ISTQB Test Automation Engineer. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in jak należy zaplanować i wdrożyć automatyzację testów w danej organizacji.

Czytaj więcej

Certyfikowane szkolenia ISTQB

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem zamkniętym to zadzwoń. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie zamknięte na terenie całego kraju. Istnieje możliwość negocjacji ceny dla grup. Ceny szkoleń zamkniętych podlegają osobnym ustaleniom.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia ISTQB

Szkolenie ISTQB są przeznaczone zarówno dla osób które chcą rozpocząc pracę jako tester oprogramowania oraz dla tych które już od pewnego czasu pracują w branży IT. Pozwalają usystematyzować wiedzę z zakresu testowania oprogramowania a dla osób z kilkuletnim stażem szkolenia ISTQB Advanced stanowią kolejny punkt w karierze testera. Zarówno osoby które interesują testy od strony technicznej, analizowania i projektowania testów a także automatyzowania bądź zarządzania testami znajdą szkolenie ISTQB dla siebie.

Cena szkolenia

ISTQB
Technical
Test Analyst

PLN3300netto

ISTQB
Test
Analyst

PLN3800netto

ISTQB
Foundation
Level

Cena z egzaminem od
PLN2099netto

ISTQB
Test
Manager

PLN4100netto

Jeśli myślisz, że cena konkurencji jest niższa to skontaktuj się z nami
+48 514347464 albo pod adresem email pawel@qa-szkolenia.pl

NAJBLIŻSZY TERMIN