Szkolenia ISTQB®

ISTQB® Certified Tester Foundation Level - Poziom podstawowy

4.8 (182 ocen) , ostatnia aktualizacja 08.08.2022 r.

Szkolenie kierowane jest do osób chcących potwierdzić swoją wiedzę na temat testowania oprogramowania. Jest to szkolenie podstawowe które pozwala uporządkować wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Certyfikowane szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB® Certified Tester Certified Tester Foundation Level. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia ISTQB® w trybie online. ISTQB® Poziom Podstawowy w trybie online - zapytaj o szczegóły.

Czytaj więcej
Portfolio

ISTQB® Advanced Test Analyst - Analityk Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB® Certified Tester na poziomie podstawowym (Certified Tester Foundation Level). Jest to akredytowane szkolenie poświadczające zaawansowaną wiedzę w zakresie technik projektowania testów oraz pracy na stanowisku analityka testów. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB® Test Analyst.

Czytaj więcej

Agile Tester - Tester Zwinny

Szkolenie kierowane jest do osób które ukończyły już szkolenie ISTQB® Certified Tester Certified Tester Foundation Level i chcą zgłębić swoją wiedzę o metody zwinne. Szkolenie certyfikowane zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB® Foundation Level Agile Tester.

Czytaj więcej

ISTQB® Advanced Technical Test Analyst - Techniczny Analityk Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB® Certified Tester na poziomie podstawowym (Certified Tester Foundation Level). Jest to szkolenie certyfikowane poświadczające zaawansowaną wiedzę w zakresie technik projektowania testów oraz pracy na stanowisku technicznego analityka testów. Szkolenia dotyczy białoskrzynkowych technik projektowania testów oraz technicznych aspektów testów niefunkcjonalnych. Szkolenie zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB® Technical Test Analyst.

Czytaj więcej

ISTQB® Advanced Test Manager - Kierownik Testów

Szkolenie kierowane jest do osób które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i posiadają certyfikat ISTQB® Certified Tester na poziomie podstawowym (Certified Tester Foundation Level). Jest to szkolenie kierowników i liderów testów pragnących usystematyzować swoją wiedzę zgodnie z wytycznymi ISTQB®. Szkolenie akredytowane zakończone jest przystąpieniem do egzaminu ISTQB® Test Manager.

Czytaj więcej

Test Automation Engineer - Inżynier Testów Automatycznych

Szkolenie kierowane jest do testerów posiadających już certyfikat ISTQB® Certified Tester Foundation Level i chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie automatyzacji testów. Celem szkolenia jest przygotowanie do egzaminu ISTQB® Test Automation Engineer. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in jak należy zaplanować i wdrożyć automatyzację testów w danej organizacji.

Czytaj więcej

Certyfikowane szkolenia ISTQB®

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem zamkniętym to zadzwoń. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie zamknięte na terenie całego kraju. Istnieje możliwość negocjacji ceny dla grup. Ceny szkoleń zamkniętych podlegają osobnym ustaleniom.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia ISTQB®

Akredytowane szkolenie ISTQB® są przeznaczone zarówno dla osób które chcą rozpocząć pracę jako tester oprogramowania oraz dla tych które już od pewnego czasu pracują w branży IT. Pozwalają usystematyzować wiedzę z zakresu testowania oprogramowania a dla osób z kilkuletnim stażem szkolenia ISTQB® Advanced stanowią kolejny punkt w karierze testera. Zarówno osoby które interesują testy od strony technicznej, analizowania i projektowania testów a także automatyzowania bądź zarządzania testami znajdą szkolenie ISTQB® dla siebie.

Cena szkolenia ISTQB®

ISTQB®
Technical
Test Analyst

PLN3300netto

ISTQB®
Test
Analyst

PLN3800netto

ISTQB®
Certified Tester
Foundation Level

Cena z egzaminem od
PLN2699netto

ISTQB®
Test
Manager

PLN4100netto

Jeśli myślisz, że cena konkurencji jest niższa to skontaktuj się z nami
+48 514347464 albo pod adresem email pawel@qa-szkolenia.pl

NAJBLIŻSZY TERMIN
Szkolenie ISTQB® Certified Tester Foundation Level Szkolenie ISTQB® Technical Test Analyst Szkolenie ISTQB® Certified Tester Foundation Level Szkolenie ISTQB® Test Manager Szkolenie ISTQB® Tester Zwinny