Szkolenie Test Automation Engineer

Certyfikowane szkolenie Inżynier Automatyzacji Testów

4.6 (152 ocen) , ostatnia aktualizacja 5.06.2020 r.


Celem szkolenia jest zdobycie przez słuchaczy pełnej wiedzy potrzebnej do zostania inżynierem automatyzacji testów. Szkolenie ma również na celu pełne przygotowanie do egzaminu Inżynier Automatyzacji Testów (Test Automation Engineer). Wymogiem formalnym do przystąpienia do egzaminu jest posiadanie certyfikatu ISTQB® Certified Tester Foundation Level. Oczywiście możliwy jest udział w szkoleniu bez certyfikacji - w takim przypadku uczestnicy nie muszą posiadać certyfikatu z poziomu podstawowego.

Osoby które pomyślnie zdadzą egzamin będą w stanie opracować plan zintegrowania zautomatyzowanych testów w ramach procesu testowania a także ocenić narzędzia i technologie automatyzacji które najlepiej pasują do danego projektu i organizacji. Uczestnicy szkolenia będą zaznajomieni z metodologią tworzenia architektury automatyzacji testów (TAA), procesem ich projektowania i utrzymywania. Przybliżymy Ci ideę przejścia z testów manualnych do automatycznych.

Podczas szkolenia omawiana jest teoria z sylabusa ISTQB® wraz z zadaniami praktycznymi oraz struktura egzaminu. Zarówno w internecie jak i niektórych podręcznikach pojawiają się sprzeczne ze sobą informacje odnośnie tego czego możemy się spodziewać podczas egzaminu. Bardzo zależy nam na zdaniu egzaminów przez uczestników szkolenia dlatego też przed egzaminem staramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości pojawiające się podczas szkolenia. Przekazujemy także wskazówki do prawidłowego przygotowania się do egzaminu oraz na co należy bądź nie należy zwracać uwagi.

Good code
Szkolenie Test Automation Engineer składa się z następujących bloków tematycznych:
1. Introduction and Objectives for Test Automation
2. Preparing for Test Automation
3. The Generic Test Automation Architecture
4. Deployment Risks and Contingencies
5. Test Automation Reporting and Metrics
6. Transitioning Manual Testing to an Automated Environment
7. Verifying the TAS
8. Continuous Improvement

Dla kogo jest certyfikowane Szkolenie Test Automation Engineer (Inżynier Automatyzacji Testów)?

Szkolenie skierowane jest osób które już zdobyły pewne doświadczenie w testowaniu i chcą rozwijać swoją wiedzę odnośnie automatyzacji testów zwłaszcza od strony zarządzania testami automatycznymi, ich utrzymaniem i dostarczaniem odpowiednich raportów oraz metryk czyli do:
testerów,
analityków,
konsultantów,
menadżerów,
programistów.

Czas trwania szkolenia: 3 dni
Cena: 2800 PLN + 23% VAT/os.

Certyfikowane Szkolenie Test Automation Engineer jest zakończone egzaminem w formie testu jednokrotnego wyboru. Zawiera 40 pytań z progiem zdawalności 65%. Czas trwania egzaminu to 90 min. Szkolenie przeprowadzane jest w języku polskim z wykorzystaniem materiałów w języku angielskim natomiast egzamin przeprowadzany jest w języku angielskim.

Kurs przewidziany jest dla specjalistów którzy chcą się rozwijać w automatyzacji testów. Certyfikowane Szkolenie Test Automation Engineer pozwoli uporządkować wiedzę osobom które na codzień pracują przy autmatyzacji testów lub planują wdrożyć i zaprojektować poprawną architekturę testów. Dowiecie się jaki efektywnie zarządzać i utrzymywać testy automatyczne. Kurs Inżynier Automatyzacji Testów jest zakończony przystąpieniem do międzynarodowego egzaminu. Uzyskany certyfikat z pewnością będzie stanowił istotny punkt CV i pomoże w dążeniu do awansu w strukturach firmy. Szkolenie Test Automation Engineer zawiera praktyczne przykłady z pracy a dzięki wspólnej pracy nad przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi jest bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminu Test Automation Engineer.

Good code

Egzamin ISTQB® Inżynier Testów Automatycznych który kończy to szkolenie jest bazą merytoryczną dająca możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów i zarządzania zespołem testerów automatyzujących a tym samym rozwój własnej kariery. Egzamin Test Automation Engineer zalecany jest także pozostałym osobom które pracują w scrumowych zespołach projektowych np. programistom, analitykom testów, menadżerom oraz konsultantom. Taki egzamin daje solidną podstawę do lepszego spojrzenia na kształtowanie zespołu a także umożliwia zastosowanie przedstawionych technik kierowania testami automatycznymi w codziennej pracy.

Do pobrania

Istnieje możliwość zakupu voucherów na szkolenie.
+48 514347464 albo istqb@qa-szkolenia.pl

NAJBLIŻSZY TERMIN