Szkolenie ISTQB® Test Manager

Akredytowane szkolenie ISTQB® Manager Testów

4.75 (421 ocen) , ostatnia aktualizacja 5.06.2020 r.


Celem szkolenia jest zdobycie przez słuchaczy pełnej wiedzy potrzebnej do zostania kierownikiem testów ISTQB®. Szkolenie ma również na celu pełne przygotowanie do egzaminu ISTQB® Kierownik Testów (ISTQB® Test Manager). Wymogiem formalnym do przystąpienia do egzaminu jest posiadanie certyfikatu ISTQB® Certified Tester Foundation Level. Oczywiście możliwy jest udział w szkoleniu bez certyfikacji - w takim przypadku uczestnicy nie muszą posiadać certyfikatu z poziomu podstawowego.

W trakcie zajęć dowiesz się w jaki sposób utworzyć i opisać proces testowania aby dopasować go do ograniczeń projektowych (jakość, budżet, zasoby) a także metodyki wytwarzania oprogramowania. Nauczysz się w jak należy poprawnie definiować strategię testów, planować przebieg testów, zarządzać ryzykami, monitorować przebieg testów wykorzystując użyteczne metryki i sprawdzone metody nadzoru procesu i zespołu.

Podczas szkolenia omawiana jest teoria z sylabusa ISTQB® Test Manager wraz z zadaniami praktycznymi oraz struktura egzaminu. Kurs jest przydatny zwłaszcza dla osób które zarządzają zespołem. Zarówno w internecie jak i niektórych podręcznikach pojawiają się sprzeczne ze sobą informacje odnośnie tego czego możemy się spodziewać podczas egzaminu ISTQB® Test Manager. Bardzo zależy nam na zdaniu egzaminów przez uczestników szkolenia dlatego też przed egzaminem staramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości pojawiające się podczas szkolenia. Przekazujemy także wskazówki do prawidłowego przygotowania się do egzaminu oraz na co należy bądź nie należy zwracać uwagi.

Szkolenie ISTQB® Test Manager składa się z następujących bloków tematycznych:
1. Testing Process
2. Test Management
3. Reviews
4. Defect Management
5. Improving the Testing Process
6. Test Tools and Automation
7. People Skills – Team Composition

Good code

Dla kogo jest szkolenie ISTQB® Test Manager (Kierownik Testów)?

Szkolenie skierowane jest osób które już zdobyły pewne doświadczenie w testowaniu i chcą rozwijać swoją wiedzę odnośnie efektywnego zarządzania testami zwłaszcza od strony zadządzania defektami, usprawniania procesu testowego oraz bodowania zespołu czyli do:
testerów,
analityków,
konsultantów,
menadżerów,
programistów.

Czas trwania szkolenia: 5 dni
Cena: 3700 PLN + 23% VAT/os.

Szkolenie ISTQB® Test Manager jest zakończone egzaminem w formie testu jedno i wielokrotnego wyboru. Zawiera 65 pytań z progiem zdawalności 65%. Czas trwania egzaminu to 180 min. Szkolenie ISTQB® Kierownik Testów przeprowadzane jest w języku polskim z wykorzystaniem materiałów w języku angielskim natomiast egzamin przeprowadzany jest w języku polskim lub angielskim.

Good code

Kurs przewidziany jest dla osób które pracują jako Manager Testów albo Lider zespołu testowego. Szkolenie ISTQB® Test Manager pozwoli przedewszystkim uporządkować posiadaną praktyczną wiedzę odnośnie zarządzaniem, orgaznizacją i udoskonaleniem procesu testowego. Kurs ISTQB® Test Manager jest zakończony przystąpieniem do międzynarodowego egzaminu. Uzyskany certyfikat managera testów z pewnością będzie stanowił istotny punkt CV i pomoże w dążeniu do awansu w strukturach firmy. Szkolenie ISTQB® Test Manager zawiera praktyczne przykłady a dzięki wspólnej pracy nad przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi jest bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminu ISTQB® Kierownik Testów.

Egzamin ISTQB® Kierownik Testów którym kończy się szkolenie to baza merytoryczna dająca możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem testowym i rozwój własnej kariery. Egzamin ISTQB® Test Manager zalecany jest także pozostałym osobom które pracują w scrumowych zespołach projektowych np. programistom, analitykom testów, menadżerom oraz konsultantom. Taki egzamin daje solidną podstawę do lepszego spojrzenia na formowanie zespołem a także umożliwia zastosowanie przedstawionych technik kierowania testami w codziennej pracy.

Do pobrania

Istnieje możliwość zakupu voucherów na szkolenie.
+48 514347464 albo biuro@qa-szkolenia.pl

NAJBLIŻSZY TERMIN