4.9 (17 ocen) , ostatnia aktualizacja 1.06.2020 r.


Jeśli chcesz podejść do egzaminu ISTQB® foundation level to wystarczy się do nas zgłosić. Organizujemy cykliczne sesje egzaminów otwartych, które są kierowane do wszystkich osób pragnących przystąpić do egzaminu bez wcześniejszego uczestnictwa w kursach przygotowujących do egzaminu ISTQB®. Co więcej, zawsze jest możliwość uczestnictwa w egzaminie przy okazji organizowania innych szkoleń, które także są zakończone egzaminem. Egzamin ISTQB® ma miejsce zarówno na zakończenie szkoleń ISTQB® poziom podstawowy oraz poziom zaawansowany (Test Automation Engineer, Test Manager, Test Analyst oraz Technical Test Analyst). Istnieje także możliwość zorganizowania egzaminu zamkniętego w którym biorą udział wyłącznie osoby z Państwa firmy. Osoby zainteresowane podejściem do egzaminu ISTQB® foundation level zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Czy mogę podejść do egzaminu ISTQB® foundation level bez szkolenia ISTQB®?

Tak, podejście do egzaminu ISTQB® foundation level nie wymaga uczestnictwa w kursie przygotowującym. Co więcej, podejście do egzaminu ISTQB® foundation level wcale nie musi wiązać się z długim przygotowaniem do egzaminu. Bardzo często uczestnicy podchodzą do egzaminu bez uczestnictwa w szkoleniu. Watro zauważyć, że są to głównie osoby, które pracują już od pewnego czasu na stanowisku testera. Jednak osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z testowaniem zalecamy udział w szkoleniu przygotowującym do egzaminu. Znacznie zwiększa to wasze szanse na zdanie egzaminu już przy pierwszym podejściu. W ramach szkolenia przygotowującego do egzaminu oferujemy także przykładowy egzamin, sporo pytań i praktycznych ćwiczeń egzaminacyjnych które są wystarczające do pomyślnego zdania egzaminu.

ISTQB® kanban

Co mi daje egzamin ISTQB®?

Egzamin ISTQB® jest potwierdzeniem Twoich umiejętności testerskich. Jest to świadectwo umiejętności zarówno dla osób, które dopiero wchodzą w świat testowania jak i dla tych którzy już od dłuższego czasu z powodzeniem pracują na stanowisku testera oprogramowania. Dla osób które dotychczas nie zajmowały sie testowaniem oprogramowania jest niepowtarzalna możliwość uzyskania kwalifikacji, które są honorowane przez każdą firmę IT. Często pracując jako tester rozwijasz się pod kątem technicznym, jednak nie bierzesz pod uwagę tego co oferuje nam ISTQB®. Certyfikat ISTQB® foundation level to często powtarzające się określenie w licznych ogłoszeniach o pracę. Zdanie egzaminu ISTQB® to bardzo dobry początek do doskonalenia swoich umiejętności na ścieżce ISTQB® advanced i umożliwia certyfikację także na kolejnych poziomach zaawansowania.

Jako akredytowany dostawca szkoleń ISTQB® oferujemy kursy zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zapraszamy do współpracy oraz powodzenia na egzaminie!

Autor: Paweł Kwasik